Kurumsal /

İşinizi Kolaylaştırmak İçin Çalışıyoruz

HAKKIMIZDA

Herkesin bildiği gibi Mobilyanın Kalbi İNEGÖL'dür. Siz değerli Müşterilerimizin perakende mobilya satışını gerçekleştirdiğiniz andan itibaren her firmaya özel Uzman Nakliye ve Montaj Ekiplerimiz ile birlikte TÜRKİYE'nin Hangi ili, ilçesi, köyü olursa olsun İNEGÖL'deki tedarikçi firmanızdan aldığınız ürünleri sorunsuz bir şekilde müşteriye sunduğunuz termin tarihinde sizin ürünleri deponuza almanıza gerek kalmadan müşterinize kurulum ve montajlı bir şekilde teslim ediyoruz.

Şunu tekrar belirtmek isteriz ki müşterinize yönlendirilen ekiplerimiz tamami ile size bağlı ve sizin ekibiniz gibi müşteriye hizmet vermektedir.

Alanında uzman ekiplerimiz, hangi ürün ve ne modelde olursa olsun en kısa sürede sağlam ve güvenilir bir şekilde montaj ve nakliye yapmaktadır.

En baştada belirttiğimiz gibi " İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ ,,

MİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde değerlendirerek en uygun çözüm ve önerileri sunan,

Geniş dağıtım kanalları ile hizmet yelpazesini, toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran,

Etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak, müşteri memnuniyetini en önde tutan bir marka olmaktır.

VİZYONUMUZ

Türkiye'de ve dünyada, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli varlığı olarak kabul eden, değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada saygın ve lider bir firma olmaktır.

Mutlu Müşteriler

"Serdaş Mobilya'dan satın aldığım koltuk takımı evimin kapısından girmedi gelen ekip evime girmeyen koltuk takımını sorunsuz bir şekilde pimapeni yerinden söküp vinç yardımıyla evime aldılar.Teşekürler MobilNaklet ..."
Cemil UYSAL

"Evinizmi taşınacak yeni ürünmü aldınız çözüm MobilNaklet Bence..."
Duygu KURT

"Öncelikle Armoni firmasına kaliteli ve harika bir model tasarladıkları için teşekkürler.Daha sonrada bu işin nakliye ve montaj konusunda uzmanı olduğunu gördüğüm MobilNaklet'e ayrıca teşekkürler..."
ASLI KARATEKİN

"Eşimle beraber İstanbul'dan İnegöl'e mobilya bakmaya gittik, İnegöl'ün mobilya konusunda kendine has ürünleri arasından Towly Mobilya'dan aldığımız mobilyalarım zamanında ve harika bir montaj ekibi ile evime getirdiler.Towly ve MobilNaklet Sonsuz teşekkür..."
Emrullah LEVENT

"Odam Mobilya'dan aldığım ürünleri eksiksiz ve tam dedikleri saatte teslim eden MobilNaklet firmasına teşekkür ederiz..."
Sinem AYAR

"Daha önce mobilya almıştım getiren ekip oldukça pis ve montaj konusunda deneyimsizdi.İneviya'dan aldığım koltuk ve ünte takımlarımı bence bu işin profesyonel kısmında olan MobilNaklet firması teslim etti. Eksiksiz ve ekibinin gayet hijyenik bir şekilde teslim adlığım ürünlerde dolayı MobilNaklet ve İneviya'ya teşekkür ederim..."
Gamze ÇELEBİ

"Benim dairem 10. Kat olmasına rağmen ürünlerimi teslim eden MobilNaklet firması hiçbir şekilde ürünlerime zarar getirmeksizin ürünlerimi teslim etti.Gayet profesyoneller bence Teşekkürler MobilNaklet..."
Hakan ULUEREN

"Ürünlerimi Teslim eden montaj konusunda uzman ekibe sahip olan MobilNaklet'e sonsuz teşekkür..."
Vahide ÇALIŞKAN