Hizmetler /

İşinizi Kolaylaştırmak İçin Çalışıyoruz

HİZMETLERİMİZ

MobilNaklet verimli, hızlı, ekonomik ve sürekli gelişen hizmet anlayışı ve teknolojik alt yapısı ile hizmet sunduğu markaların ana faaliyetlerine odaklanmalarını sağlamak için çözümler üretmektedir.

LOJİSTİK ÇÖZÜMLER

Lorem Website

MobilNaklet Mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmalara

-Depolama
-Teslimat
-Montaj
-SSH

Hizmeti sunmaktadır.

Kaliteli ve Avrupa standartlarında hizmet anlayışı ile Hizmet verdiği markaları temsil ederken, teknolojik alt yapısı ile tüm süreçlerde şeffaf, ölçülebilir raporlama sayesinde firmaların üretim süreçlerine katkılar sağlar ve satış sonrası servis alanındaki hizmeti ile Markalara bağımlı Mutlu müşteriler kazandırır.

Depolama

Lorem Website

Depo yönetimi tüm lojistik faaliyetler içerisinde en büyük paya sahip dilimlerden biridir. Bu sürecin iyi yönetilmesi, stok ve sipariş hazırlama doğruluk oranlarının yüksek tutulabilmesi lojistik maliyetinin dolayısıyla da ürün maliyetinin düşürülmesi adına büyük önem arz etmektedir.

MobilNaklet sahip olduğu teknik bilgi ve deneyim yardımıyla süreçleri yeniden tasarlayarak kaynak kullanımını azaltma çalışmaları yapmaktadır. Bilişim altyapısıyla, stok, siparişlerin toplanması, dağıtımı gibi operasyonlardan kusursuz verim sağlayarak tam izlenebilir stok ve sipariş takibi ve kontrol sistemleriyle göreceli satış kayıplarından doğacak zararları en aza indirmeyi hedeflemektedir.

TAŞIMA

Lorem Website

Konusunda Uzman, Mobilya Lojistiği alanında tecrübeli Ürün Dağıtım personelleri taşıma ve sevkiyat kaynaklı hasarlanmaları minimum seviyelere çekmek için taşınan ürünün muhteviyatına uygun şekilde taşıma yöntemleriyle ve gerekli araç gereçlerle depolarımızdan teslim alınan ürünler doğru zamanda ve uygun biçim de Nihai Kullanıcı adreslerine teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Depolama Sürecinde olduğu gibi dağıtım ve montaj sürecinde de şirketimize ait ve ihtiyaca göre yenilenen-geliştirilen özel yazılımlar kullanmaktayız. Ürünler el terminalleriyle elektronik ortamda teslim alınmakta ve tüm süreçleri online olarak takip etmekteyiz.

MONTAJ

Lorem Website

Değişen Müşteri taleplerini göz önünde bulundurularak hizmet kalitesini sürekli geliştiren MobilNaklet Tüm süreçlerinde tam izlenebilir, kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Mobilya Montajının yanı sıra Müşteri ilişkilerinde de gerekli eğitimi almış olan uzman Montaj personellerimiz işin gerektirdiği tüm detayları göz önünde bulundurarak Montaj hizmetini sağlamaktadır. Teslimat anında karşılaşılan Ürün sorunları tablet üzerinden kayıt altına alınarak gerekli birimler online olarak bilgilendirilir.

Saha denetmen ekiplerimiz Montaj anında veya montajın sonlanması akabinde gerekli denetlemeler ve kontroller için Müşteri ziyaretleri düzenlemekte ve verilen hizmeti yerinde kontrol ederek Markaya bağımlı müşteriler kazandırmayı ve hizmet kalitesini artırmayı hedeflemekteyiz.

Sizde İşinizi Kolaylaştırmak İstiyorsanız, Bizimle İletişime Geçin